UA Press-Releases
Официальные пресс-релизы украинских телекоммуникационных компаний

Державний нагляд у галузі зв`язку у 2009 році

Ярлыки:
У 2009 році ДІЗ проведено 1тис. 626 заходів державного нагляду, у тому числі: 360 планових перевірок, 187 позапланових перевірок. З метою запобігання, виявлення та припинення порушень законодавства в галузі зв’язку та користування радіочастотним ресурсом України ДІЗ організовано та проведено 1 тис. 79 спільних заходів із залученням представників МВС, УДЦР.

За результатами заходів державного нагляду проведених у 2009 році надано 5 розпоряджень про усунення порушень ліцензійних умов у сфері телекомунікацій та 7 розпоряджень про усунення порушень ліцензійних умов користування радіочастотним ресурсом, надано 292 приписи про усунення порушень законодавства в галузі зв’язку.

Уповноваженими посадовими особами ДІЗ складено 862 протоколи про вчинення адміністративного правопорушення відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Загальна сума адміністративних стягнень за 2009 рік становить 216 тис. 279 грн., що на 76 % більше у порівнянні з 2008 роком.

За результатами перевірок законодавства у галузі зв’язку виявлено 1 тис. 285 порушень, з них – 466 порушень законодавства про телекомунікації, 819 порушень законодавства у сфері користування радіочастотним ресурсом України.

У 2009 році спостерігалось збільшення звернень фізичних та юридичних осіб щодо порушення суб’єктом господарювання законодавства в галузі зв’язку, подання письмової заяви суб’єктом господарювання про проведення перевірки за його бажанням. Це стало підставою для проведення ДІЗ позапланових перевірок, кількість яких, у порівнянні з 2008 роком, збільшилась на 73 % та на 188 % – кількість проведених спільних заходів з метою запобігання, виявлення та припинення порушень законодавства в галузі зв’язку та користування радіочастотним ресурсом України із залученням представників МВС, УДЦР.

Мобильная версия

Android-приложение

Followers


Артём Сухорослов