UA Press-Releases
Официальные пресс-релизы украинских телекоммуникационных компаний

Відбулося засідання Робочої групи з питань супроводження та реалізації Плану використання радіочастотного ресурсу Україн

Ярлыки:
19 березня під головуванням члена НКРЗ Анатолія Тичинського відбулося засідання Робочої групи з питань супроводження та реалізації Плану використання радіочастотного ресурсу України за участі представників ЗАТ «Київстар Дж.Ес.Ем», ЗАТ «Український мобільний зв’»язок», ЗАТ «Українські радіосистеми», ТОВ «Астеліт» з питання впровадження радіотехнології UMTS в діапазоні 900 МГц.

У ході засідання було обговорено питання щодо визначення мінімального частотного ресурсу, достатнього для підтримки послуги голосового зв’язку в мережах GSM-900 при виділенні частотного ресурсу для технології UMTS, дано оцінку можливостей реформування спектру в діапазоні 900 МГц на прикладі окремих областей України.

Розглянуто результати опитування, які проводила НКРЗ серед операторів щодо впровадження операторами GSM технології UMTS900/1800, а також розглянуто можливість участі операторів у проведенні науково-дослідної роботи з питань конверсії РЧР з метою впровадження UMTS900.

За результатами обговорення учасники засідання вирішили рекомендувати застосування менших, ніж встановлено регламентуючими документами ЕСС, частотних рознесень між сусідніми каналами GSM і UMTS одного оператора при застосуванні принципів технологічної нейтральності.

Представники ЗАТ «Київстар» запропонували розглянути проект плану реформування спектру, що базується на поетапному (по регіонах) впровадженню UMTS з використанням існуючого у оператора ресурсу.

Намір впровадження UMTS900 у найближчі роки одночасно висловили представники ЗАТ «Київстар Дж.Ес.Ем» і ЗАТ «Український мобільний зв’язок». Водночас всі оператори висловились за збереження за собою всього або майже всього частотного ресурсу для технологій GSM.

Учасники Робочої групи рекомендували НКРЗ ініціювати проведення науково-дослідної роботи з конверсії спектру в діапазоні частот, виділеному для GSM900, а також визначити додаткові умови забезпечення ЕМС РЕЗ технологій GSM900, UMTS900 і CDMA-800. Окрім того, Робоча група запропонувала НКРЗ розглянути питання щодо внесення змін до Плану використання РЧР щодо впровадження технології UMTS на принципах технологічної нейтральності.

Мобильная версия

Android-приложение

Followers


Артём Сухорослов