UA Press-Releases
Официальные пресс-релизы украинских телекоммуникационных компаний

НКРЗ взяла за основу зміни до Ліцензійних умов з надання послуг рухомого (мобільного) телефонного зв'язку

Ярлыки:
4 березня на черговому засіданні НКРЗ взяла за основу зміни до Ліцензійних умов здійснення діяльності у сфері телекомунікацій з надання послуг рухомого (мобільного) телефонного зв'язку з правом технічного обслуговування та експлуатації телекомунікаційних мереж і надання в користування каналів електрозв'язку, затверджених рішенням НКРЗ від 26.01.2006 р. № 179.

Відповідно до змін пропуск трафіку між мережами операторів рухомого (мобільного) телефонного зв'язку повинен здійснюватися з використанням безпосереднього взаємоз'єднання (прямих каналів) своїх мереж. Транзитні (обхідні) маршрути використовуватимуться тільки для забезпечення сталості та надійності телекомунікаційних мереж.

Також Ліцензіат зобов’язаний оприлюднювати значення рівнів показників якості телекомунікаційних послуг, за якими вони надавались споживачам протягом року шляхом розміщення інформації в засобах масової інформації, на власних веб-сайтах та в пунктах обслуговування споживачів

Комісія сподівається, що ці зміни сприятимуть взаємовідносинам операторів у частині укладання договорів щодо взаємоз’єднання мереж та покращать якість надання послуг мобільного зв’язку.

Мобильная версия

Android-приложение

Followers


Артём Сухорослов