UA Press-Releases
Официальные пресс-релизы украинских телекоммуникационных компаний

НКРЗ схвалила проект Порядку проведення експертизи при досудовому врегулюванні спору

Ярлыки:
18 березня на черговому засіданні Національна комісія з питань регулювання зв’язку України схвалила проект Порядку проведення експертизи при досудовому врегулюванні спору.

Проект Порядку розроблено з метою вдосконалення досудового врегулювання спорів між операторами телекомунікацій при взаємоз’єднанні телекомунікаційних мереж.

Документ визначає основні завдання, організаційні засади та строки проведення експертизи щодо предмету спору, регулює відносини між суб’єктами ринку телекомунікацій, що є сторонами досудового врегулювання спору, експертної організації та НКРЗ.

Експертиза проводиться в межах досудового врегулювання спору. Рішення щодо проведення експертизи приймається НКРЗ.

Основним завданням експертизи є об’єктивне, комплексне дослідження об’єктів експертизи, перевірка відповідності об'єктів експертизи вимогам і нормам чинного законодавства, підготовка науково обґрунтованих експертних висновків.

Відповідно до рішення НКРЗ, вищезазначений документ буде відправлено на погодження до Державного комітету з питань регуляторної політики та підприємництва України.


Додаткова інформація

4 лютого 2010 року рішенням НКРЗ № 48 проект Порядку проведення експертизи при досудовому врегулюванні було взято за основу.

5 лютого 2010 р. документ було розміщено на веб-сайті НКРЗ для громадського обговорення.

За результатами громадського обговорення 10 березня 2010 р. на засіданні Робочої групи з питань регулювання номерного ресурсу та взаємоз’єднання телекомунікаційних мереж було розглянуто та узгоджено доопрацьований проект Порядку проведення експертизи при досудовому врегулюванні спору з урахуванням зауважень та пропозицій наданих Асоціацією операторів зв’язку “Телас”, Інтернет Асоціацією України.

Мобильная версия

Android-приложение

Followers


Артём Сухорослов